fbpx

Prisijungti

Apie mus

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai  - tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija per 500 narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

Rūmų misija – atstovauti narių interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose, skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas.

Vilniaus Rūmai su Alytaus ir Ukmergės filialais yra verslo ir mokslo bendruomenę jungianti organizacija Lietuvoje, veikianti, pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą. (Rūmų įstatymas)

Pasitelkdami šiuolaikinę vadybą, technologijas bei žmogiškąsias kompetencijas, Rūmai siekia tapti viena iš pažangiausių, stipriausių, lyderiaujančių verslo ir mokslo bendruomenių Lietuvoje, kurios pagrindiniai tikslai:

  • stiprinti įmonių konkurencingumą;
  • gerinti verslo aplinką;
  • burti ir stiprinti verslo bei mokslo bendruomenę;
  • kurti darnią ir harmoningą visuomenę.

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų 2020 metų veiklos ataskaita. (Rūmų ataskaita)

Mūsų privatumo politika (Rūmų privatumo politika).

Rūmų įstatai.
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadybos sistema atitinka LST EN ISO 9001:2015 (EN ISO 9001:2015) standartų reikalavimus. Pažymėjimas.

Narystės privalumai

Tapkite rūmų nariu

Narių duomenų bazė

Nario zona

>

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis