fbpx

Prisijungti

Narių sekmės istorijos

Šeštus metus veikiančios bendrovės „Geld Baltic“, gaminančios liofilizuotus produktus su prekės ženklu „Supergarden“, vadovė Laura Kaziukonienė neslėpė, kad bendradarbiavimas su Vilniaus PPAR atsipirko jau po pirmosios išvykos į užsienį.

Veiklą tik ką pradėjusią įmonę Rūmų specialistai konsultavo, kokiose parodose verta dalyvauti, kokios rinkos galėtų būti tikslinės.

„Pirmoji mūsų išvyka – paroda Švedijoje, Malmėje. Ir čia sulaukėme pirmosios sėkmės – mūsų gaminys buvo pripažintas geriausiu nauju produktu Skandinavijos rinkoje. Įsivaizduokite, ką tai reiškia tik ką pradėjusiai veikti bendrovei.

Užsienyje sulaukdavome klausimų, kur yra Lietuva, tačiau sulaukus pripažinimo, klausimų niekam nebekyla. Gautas apdovanojimas „Natural and Organic Awards Scandinavia 2018“ konkurse tapo solidaus mūsų gaminių eksporto pradžia“, – sakė bendrovės vadovė.

„Super Garden“ nugalėjo geriausio naujo maisto produkto kategorijoje, o apdovanojimas pelnytas už įmonės gaminamą liofilizuotų uogų Advento kalendorių.

„Geld Baltic“ šiuo metu savo gaminius eksportuoja į daugiau nei dvi dešimtis pasaulio šalių – nuo JAV iki Japonijos. Daugiausia jų parduodama Europoje, Jungtinėje Karalystėje, tačiau, kaip sakė pašnekovė, pagal dabartines tendencijas galima spėti, kad jau kitąmet viena pagrindinių rinkų taps JAV.

„Jei nebūtų tokios paramos, kokios sulaukiame priklausydami Vilniaus PPAR, jaunos įmonės net negalėtų pradėti veiklos. Juk vien dalyvauti parodoje kainuoja bent 10 tūkst. eurų. Kita vertus, Rūmų komanda turi daug patirties, žino, kur ir kam geriausia pristatyti savo produkciją. O tokia parama jaunam verslui – labai reikšminga ir tikslinga“, – teigė L. Kaziukonienė.

Daugiau nei į dešimtį valstybių beržų sulos gėrimus bei maistą vaikams eksportuojanti bendrovė „Straikas“ – irgi dažna Vilniaus PPAR rengiamų verslo misijų ar kontaktų mugių dalyvė.

„Būdami PPAR nariais, esame dalyvavę ir parodose, ir verslo misijose Japonijoje, Švedijoje, Jungtinėje Karalystėje. Užmegzti verslo santykius pavyko ne kartą, radome tinkamų kontaktų, partnerių, pirkėjų. Žinoma, realiais pardavimais tokie santykiai pavirsta ne iš karto, reikia daug nuveikti derinant menkiausias detales“, – pasakojo „Straiko“ direktorius Gintaras Didžiokas.

Pagrindinės šios įmonės rinkos – Vokietija, Prancūzija, Lenkija, tačiau lietuviški produktai gabenami ir toliau – į Japoniją, Pietų Korėją, Taivaną.

„Į tokias rinkas pačiam įeiti yra labai sunku, kuomet esi mažas, nežinomas – tenka belstis nuo nulio. Tą darant kartu, pasiekti norimą tikslą lengviau,“ – neabejoja bendrovės „Straikas“ eksporto vadovė Gintarė Didžiokaitė.

Verslo misijos, užsienio parodos – platforma, suteikianti ne tik galimybę pademonstruoti naujoves, pristatyti produktus, bet ir sudaryti pelningus sandorius.

„Jei susitarimas pavyks, tai bus didžiulis postūmis eksportui“, – neslėpė sostinėje veikiančios bendrovės „Greenlab Solutions“ vadovas Redžinaldas Mickus, kartu su VPPAR atstovais neseniai grįžęs iš verslo misijos JAV.

Niujorke bei Filadelfijoje R.Mickus, kurio bendrovė gamina stabdžių ir kitokius techninius skysčius, užmezgė kontaktus su JAV prekybos kompanija, veikiančia net 52 valstybėse. Šiuo metu vyksta ateities planų dėliojimas ir kainų derybos.

„Iki šiol pagrindinės stabdžių skysčio eksporto rinkos buvo Lenkija, Turkija, tačiau pirmieji konteineriai jau pasiekė Amerikos žemyną – Panamą, Kosta Riką. Jei šis projektas su naujais partneriais pavyks, tai bus didžiulė sėkmė bendrovei“, – neabejoja „Greenlab Solutions“ vadovas.

Verslininko žodžiais, priklausymas VPPAR iš tiesų pasiteisino. Jam teko dalyvauti ES fondų finansuojamose verslo misijose JAV, Japonijoje, Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje. Jų metu atrastos naujos užsienio rinkos, užmegzti verslo kontaktai. „Aš manau, kad toks kelias – optimaliausias. Parodoms, verslo misijoms, bendradarbiavimui verta skirti savo laiko, energijos, keistis informacija – tuomet nauda didžiausia“, – įsitikinęs pašnekovas.

Pirmiausia, verslo misijose užmezgami kontaktai su potencialiais pirkėjais. Antra vertus, jos – puiki proga susipažinti ir su Lietuvos verslininkais, o tai labai praverčia toliau bendradarbiaujant.

Be to, VPPAR specialistai nuolat informuoja, kaip ir kas vyksta naujose rinkose“, – vardijo R.Mickus.

JAV yra viena iš strategiškai svarbiausių Lietuvos eksporto rinkų. Statistikos departamento duomenimis, per šių metų sausio-gegužės mėnesius Lietuva eksportavo prekių už 16,7 mlrd. eurų, o vien lietuviškos kilmės – už 10,6 mlrd. eurų.

JAV lietuviškos kilmės prekių eksporto sąraše užėmė trečią vietą: į šią šalį jų buvo eksportuota už 881,3 mln. eurų, arba 8,3 procento daugiau nei prieš metus.

„Šiandien galime pasidžiaugti būdami Vilniaus PPAR nariai, nes ši organizacija išsiskiria iš kitų, čia nėra jokios priverstinės veiklos, kuri galėtų užkirsti kelią kitoms reikšmingoms užduotims, tikslams ar kasdieniams verslo procesams. Įdomus bendravimas, naudingi kontaktai, bendradarbiavimas ir nuoširdus domėjimasis kitais verslais bei jų sėkmės istorijomis – viskas, ko gali norėti aktyvų gyvenimą gyvenantis, visuomeninėje veikloje dalyvaujantis ir verslui vadovaujantis žmogus“.

Irma Spudienė, UAB „DSP Plius“ vadovė

UAB „DSP PLIUS” įmonės sėkmės istoriją galite skaityti ČIA.

„Kaip vieną svarbiausių privalumų įvardinčiau Rūmų teikiamą patikimą informaciją ir kompetentingą pagalbą dėl eksporto plėtros. VPPAR yra pagrindinis mūsų įmonės partneris, padedantis dalyvauti tarptautinėse parodose, misijose, projektuose. Čia visada gaunu profesionalių aukštos kompetencijos ir patyrusių Rūmų darbuotojų patarimų, bet kada į juos galiu drąsiai kreiptis: jei žinos, operatyviai atsakys, jei ne, nukreips pas kitus atsakingus asmenis“.

Laura Kaziukonienė, UAB „Geld Baltic“ („Super Garden“) vadovė

UAB „Geld Baltic” įmonės sėkmės istoriją galite skaityti ČIA.

„Rūmai stengiasi padėti įmonėms surasti naujų klientų užsienyje, kviečia dalyvauti verslo misijose, parodose. Tai – išties vertinga pagalba, jei jos yra pasiruošusios ir turi potencialo dalyvauti jose, gali pasiūlyti atitinkamo lygio prekių (produktų) ar paslaugų“

Algirdas Žiūkas, UAB „APIPRODUKTAI” vadovas.

UAB „APIPRODUKTAI” įmonės sėkmės istoriją galite skaityti ČIA.

„Džiugu būti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų – Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklo, vienijančio per 550 narių, – bendruomenės dalimi. Tai galimybė kiekvienam verslui bendradarbiauti tarpusavyje bei su įmonėmis iš skirtingų verslo sektorių, ypač šiandien, kai verslo ryšiai ir rekomendacijos yra viena iš sėkmingiausių pardavimo skatinimo ir verslo augimo formų”

Karolis Šiaudkulis, VŠĮ „GAMTOS ATEITIS” direktorius.

VŠĮ „GAMTOS ATEITIS” įmonės istoriją galite skaityti ČIA.

„Kaip Rūmų nariai gauname labai daug naudingos informacijos apie vykstančias parodas, kontaktų muges. Efektyvūs ir jų organizuojami įvairių sričių seminarai, o pateikiama informacija yra labai konstruktyvi ir išsami, – apie narystę Rūmuose dalinasi R. Žemėnienė. – Beje, dalyvaudami kontaktų mugėje Torino mieste užmezgėme ryšius su jauna dizainere iš Danijos, ji tapo mūsų kliente. Dabar vyksta derybos dėl naujos kolekcijos gamybos. Verta paminėti, kad į kontaktų mugę ji atvyko rekomendavus Danijos rūmams“.

Ramunė Žemėnienė, UAB „TexTera” direktorė.

UAB „TexTera” įmonės istoriją galite skaityti ČIA.

„Žinoma, buvo ir parodų, kelionių, susitikimų. Kai dirbi specifinėje srityje, nepakanka išmokti pagaminti kremą. Dar jį reikia mokėti parduoti, pristatyti. Yra daug dedamųjų, kur reikalingi įvairūs specialistai. O Rūmų patirtis yra didelė ir gera, kolektyvas – puikus ir visada suteikiantis tokią pagalbą, – sako verslininkė. – Kita vertus, narystė paskatino mokytis taip pat Rūmų nario Vilniaus universiteto Verslo mokykloje, kurioje gavau labai įvairių žinių. Rūmuose sutikau daug naujų įvairių specialybių žmonių, gavau verslo atstovavimo galimybių užsienio šalyse. Tai – labai naudinga pagalba verslui“

Irena Jokšienė, UAB „ODA LT” įkūrėja ir vadovė.

UAB „ODA LT” įmonės istoriją galite skaityti ČIA.

„Esu ambicingai nusiteikusi: kitąmet planuoju plėtrą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, viliuosi sudaryti ne vieną franšizės sutartį, jau baigiu išgryninti franšizės modelį. Tikiuosi, kad kaip Rūmų nariai gausime patikimos informacijos, rekomendacijų, kompetentingos pagalbos ir naudingų kontaktų tolesnei sėkmei bei plėtrai“

„Fresh Post“ savininkė Inga Tribuišienė

„Fresh Post” istoriją galite skaityti ČIA.

„Tapusi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nare, Vilma šių rūmų veiklą vertina kaip labai efektyvią, prasmingą, reikalingą ir naudingą. „Narystė rūmuose – tai dar viena galimybė, kuria būtų nuodėmė nepasinaudoti. Čia sukaupta viskas: informacija, profesionalumas, patirtis. Čia gali gauti konsultaciją, be kurios nueitum netoli arba ne tuo keliu. Lūkesčiai – tik teigiami, pozityvūs. Aš nusiteikusi dar daug ko išmokti ir po to – išmokyti“

VšĮ „Globalūs projektai“ direktorė Vilma Gudeikaitė

VšĮ „Globalūs projektai“ istoriją galite skaityti ČIA.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais tapome dėl patikimo ir plataus kontaktų tinklo. Plėsdami regionų, kuriuose vykdoma veikla, sąrašą ir teikiamų miškininkystės paslaugų spektrą, nuolat ieškome bendraminčių bei partnerių. Norime dalintis daugiamete miškininkystės praktikos patirtimi, sukaupta skirtingose šalyse“.

UAB „SKOGRAN” direktorius ir įkūrėjas Lukas Sederevičius.

UAB „SKOGRAN” istoriją galite skaityti ČIA.

„Mes papildome ir praturtiname vieni kitus. Kiekvienas narys padaro daugiausia, ką jis gali, ir tai įmanoma tik komandoje, kurioje vieni kitus palaiko. Tokioje komandoje kiekvieno nario veiklos kokybė yra geriausia. Tokia komanda yra visa VPPAR bendruomenė. Linkiu, kad toks nuoširdus bendravimas ir bendradarbiavimas sėkmingai plėtotųsi ir toliau.“

Martyno Mažvydo bibliotekos generalinio direktoriaus patarėja Irma Leščinskaitė

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos istoriją galite skaityti ČIA.

„Narystė Rūmuose – puiki galimybė plėsti akiratį ir kelti kompetenciją.”

 

UAB „Buhalterės.lt” vadovas Laimis Jančiūnas

 

UAB „Buhalterės.lt” istoriją skaityti galite ČIA.

 

„Įmonės kelia ambicingus tikslus nuo pirmųjų dienų – ypatingas dėmesys skirtas formuojant komandą ir ieškant tvarių partnerysčių, taip pat atidžiai renkantis organizacijas, kurių nariais svarbu tapti. Tvirti pirmieji žingsniai padeda užtikrintai eiti toliau – tiek investuotojai, tiek dirbanti komanda tiki įmonės kuriamu produktu ir jo nešama pridėtine verte.”

 

UAB „Divaks“ vadovas Kęstutis Lipnickas

 

UAB „Divaks” istoriją skaityti galite ČIA

Kaip tapti Rūmų nariu?

Jei žinote, kas yra Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus PPAR), ir norite prisijungti prie vienos iš pažangiausių, stipriausių ir lyderiaujančių verslo bendruomenių Lietuvoje, registruokitės čia.

Jei norite daugiau sužinoti, paklausti ir pasitarti, kuo Rūmai gali būti naudingi Jums, kviečiame:

* susitikti su Rūmų generaliniu direktoriumi (rezervuokite laiką e. paštu aurelija.skliuderyte@cci.lt);

* pasiteirauti narystės koordinatorės Aurelijos Skliuderytės (tel. +370 (618) 39103, e. p.: aurelija.skliuderyte@cci.lt) arba

Verslo paslaugų vadovės Justinos Vingilės (tel. +370 (618) 39096, e. p.: justina.vingile@cci.lt)

* susipažinti su narystės privalumais;

 

Išsamiau apie nario mokestį

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis