fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pažintis su Rūmų nariais: UAB „DSP Plius“, besirūpinanti, jog žmonės dėvėtų darbo saugos priemones TINKAMAI!

Praėjusių metų gegužę Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenę papildė UAB „DSP Plius“, siūlanti įvairiausių darbo saugos priemonių, vienintelė Lietuvoje atstovaujanti daugybei žinomų prekių ženklų ir kurianti saugaus darbo kultūrą.

UAB „DSP Plius“ – tai Irmos ir Tado Spudžių šeimos verslas, pradėtas 2007 m. Jie kartais juokauja, jog bendrovės pavadinimą reikėtų šifruoti ne „Darbo saugos priemonės“, bet „Dirba Spudžiai“. Juk ir vaikai, galima sakyti, užauginti biure, o vyresnėlis Laurynas jau nuo mažų dienų jiems talkina, dvi vasaras net dirbo vadybininkų asistentu. Tėvai tikisi, kad netrukus jis prisijungs prie draugiško, aktyvaus ir iniciatyvaus kolektyvo.

„Idėja gimė iš noro sukurti kitokią įmonę, kurios vertybių sistema ir papildoma vertė rinkoje išsiskirtų iš kitų, siekiančių tik parduoti, kuri kurtų lojalių klientų ratą ir kurią suptų ne vienadieniai pirkėjai, bet ilgamečiai įmonės draugai, – pradžią prisimena I. Spudienė. – Apskritai verslo idėja gimė iš paprasčiausio dalyko: visuomet buvau gera vadybininkė ir komandų lyderė, visa širdimi atsidavusi darbui, turėjusi daugybę idėjų, minčių, man patiko mokyti žmones. Tačiau buvo tokie laikai, kai darbdaviai mokėdavo vadinamaisiais juodais pinigais, o aš norėjau kitokio gyvenimo ir oficialių pajamų. Visada svajojau apie švarų verslą, kad ir kaip būtų sunku jį vystyti. Jau geriau mažais žingsneliais augti, bet ramiai miegoti“.

Dvylika metų rinkoje esanti įmonė stengiasi įgyvendinti savo misiją – rūpintis, jog žmonės saugos priemones dėvėtų TINKAMAI. Taigi svarbiausia ne parduoti prekę, o skleisti saugaus darbo kultūrą: išmokyti dirbti saugiai ir komfortiškai, kad darbuotojai į darbą eitų su šypsena, o į šeimą grįžtų saugūs ir sveiki. Prie to prisideda daugelį metų UAB „DSP Plius“ organizuojamos didelės nemokamos konferencijos su ilgamečiais partneriais (Valstybine darbo inspekcija, Konsultacijų tarnyba „Tuvlita“, UAB „Ekokonsultacijos“), taip pat praktiški patarimai klientams, kaip dėvėti, prižiūrėti saugos priemones, kad jos tarnautų ilgiau ir efektyviau, bei nuolat teikiama informacija apie naujausias rinkos technologijas ir moderniausias, kokybiškiausias, sertifikuotas darbo priemones. Be to, UAB „DSP Plius“ jau 7 metus keliauja po Lietuvą, rengdama individualius interaktyvius teorinius ir praktinius mokymus įmonėms bei viešas konferencijas, surenkančias daugiau kaip 300 žmonių auditoriją.

Šiuo metu bendrovė siūlo daugiau kaip 15 tūkst. įvairiausių darbo saugos priemonių (pirštinių, batų, drabužių, kvėpavimo, akių, klausos ir kritimo apsaugų, šalmų, gesintuvų ir kt.) bei vienintelė Lietuvoje atstovaujanti žinomiems prekių ženklams: DIKE, „Tiger Grip“, „Franz Mesch“, JSP, „Giasco“, „SARA Workwear“, „Feldtmann“, „Protekt“, „Giblor's“, DIAN, „Guide“, „Stedman“, „Portwest“, 3M, „Delta Plus“, „Snickers“, „Cofra“.

 

„Prekių ženklų atstovaujame tikrai daug, tai mums – didelis įvertinimas, kadangi tiekėjai pasirenka dirbti ne su kiekvienu. Bet ir mes juos renkamės kruopščiai, labai svarbu, kokias vertybes jie atspindi, ar šios sutampa su mūsiškėmis ir skatina tvarumą bei ekologiją. Štai DIKE, „Giasco“ ir kt. keičia požiūrį į darbo saugos priemones ir kuria nuoširdų norą ne tik jas dėvėti, bet kartu jaustis patogiai ir atrodyti puikiai. Mums tai labai priimtina, nes tikime, kad turėdamas gražų, stilingą, modernų darbo drabužį ar avalynę darbuotojas ne tik noriai dėvės kasdien, bet ir labiau saugos bei prižiūrės. Juk labai dažnai nelaimingi atsitikimai darbe nutinka dėl to, kad nenorima dėvėti nepatogių ir neestetiškų saugos priemonių“, – įsitikinusi I. Spudienė.

„DSP Plius“ vadovė ir įkūrėja pasakoja apie 5 metus domėjosi Vilniaus PPAR veikla, sekė naujienas bei renginius socialiniuose tinkluose, o kai Rūmai persikėlė į naują pastatą ir inovatyviai pradėjo teikti informaciją viešoje erdvėje, susižavėjo įstaigos tobulėjimu, modernumu, iniciatyvumu, o ypač – misijomis į užsienį ir kitomis reikšmingomis iniciatyvomis.

„Kad ir kaip traukė ši veikla, buvau labai užimta: ne tik vadovavau įmonei, bet ir auginau vaikus, dalyvavau visuomeniniuose projektuose. Norėjau dalyvauti iš tikrųjų, o ne tiesiog priklausyti teoriniam Rūmų sąrašui, – teigia I. Spudienė. – Šiandien galime pasidžiaugti būdami Vilniaus PPAR nariai, nes ši organizacija išsiskiria iš kitų, čia nėra jokios priverstinės veiklos, kuri galėtų užkirsti kelią kitoms reikšmingoms užduotims, tikslams ar kasdieniams verslo procesams. Rūmai pasiūlo daug pagalbos, patarimų, mokymų, misijų, galimybių susipažinti su kitų šalių verslo atstovais, nevykstant pas juos. Žinoma, ateityje mielai išbandysime ir išvažiuojamąsias misijas. Įdomus bendravimas, naudingi kontaktai, bendradarbiavimas ir nuoširdus domėjimasis kitais verslais bei jų sėkmės istorijomis – viskas, ko gali norėti aktyvų gyvenimą gyvenantis, visuomeninėje veikloje dalyvaujantis ir verslui vadovaujantis žmogus“.

Daugiau apie UAB „DSP Plius“ interneto puslapyje ir e-parduotuvėje: http://darbosaugospriemones.lt/, feisbuke: https://www.facebook.com/darbosaugospriemones/ ir „LinkedIn“ puslapyje: https://www.linkedin.com/company/6455772/

Išsamiau apie narystę Rūmuose papasakos: narystės koordinatorė Aurelija Skliuderytė, tel. +370 (618) 39103, e. p.: aurelija.skliuderyte@cci.lt, narystės plėtros vadovė Ilona Petrovė, +370 (618) 39096, e. p.: ilona.petrove@cci.lt

 

Sužinokite daugiau apie narystę. (ČIA)

Kaip tapti nariu? https://www.senas.cci.lt/naryste/tapkite-rumu-nariu/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis