fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pažintis su Rūmų nariais: UAB „TexTera“, drabužių gamybos ekspertai

Bendrovė „TexTera“ drabužių konstravimo ir siuvimo paslaugas pradėjo teikti lygiai prieš metus. Per tokį trumpą laiką spėjo įsitvirtinti tekstilės gamybos rinkoje ir tapti žinoma kaip kokybiškų paslaugų teikėja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Belgijoje, Danijoje, Olandijoje, Austrijoje. Šiuo metu „TexTera“ gali pasiūlyti visas paslaugas: nuo idėjos iki galutinio drabužio ir gamybos.

„Mūsų kolektyve dirba labai aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys puikios sportinių, laisvalaikio ir viršutinių drabužių siuvimo patirties, – pasakoja bendrovės direktorė Ramunė Žemėnienė. –Dirbame kaip viena šeima, pagelbėdami vieni kitiems“.

 

Įmonės vadovė atskleidė ateities planus: „sparčiai auga gamybos apimtys, todėl numatėme papildomų patalpų statybą – gamybinis plotas padidėtų beveik 300 m2. O kitais metais planuojame pasiekti 500 tūkst. eurų apyvartą“.

Viena iš „TexTera“ sėkmės dedamųjų yra narystė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

„Kaip Rūmų nariai gauname labai daug naudingos informacijos apie vykstančias parodas, kontaktų muges. Efektyvūs ir jų organizuojami įvairių sričių seminarai, o pateikiama informacija yra labai konstruktyvi ir išsami, – apie narystę Rūmuose dalinasi R. Žemėnienė. – Beje, dalyvaudami kontaktų mugėje Torino mieste užmezgėme ryšius su jauna dizainere iš Danijos, ji tapo mūsų kliente. Dabar vyksta derybos dėl naujos kolekcijos gamybos. Verta paminėti, kad į kontaktų mugę ji atvyko rekomendavus Danijos rūmams“.

Išsamiau apie UAB „Textera“: http://textera.lt arba socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje: https://www.facebook.com/TexTeraUAB/

 

Kviečiame susipažinti su daugiau Rūmų narių sėkmės istorijų. (ČIA)

 

Išsamiau apie narystę Rūmuose papasakos: narystės koordinatorė Aurelija Skliuderytė, tel. +370 (618) 39103, e. p.: aurelija.skliuderyte@cci.lt, narystės plėtros vadovė Ilona Petrovė, +370 (618) 39096, e. p.: ilona.petrove@cci.lt

 

Sužinokite daugiau apie narystę. (ČIA)

Kaip tapti nariu? https://www.senas.cci.lt/naryste/tapkite-rumu-nariu/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis