fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pažintis su Rūmų nariais: VšĮ „Gamtos ateitis“, licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija

Pristatome dar vieną Rūmų narę – licencijuotą pakuočių atliekų tvarkymo viešąją įstaigą „Gamtos ateitis“, kuri nuo 2016 metų koordinuoja Lietuvos gamintojų ir importuotojų prekinių pakuočių, pagamintų iš stiklo, plastiko, metalo, popieriaus ir kartono, medžio, kombinuotųjų medžiagų, atliekų tvarkymą. Įmonės steigėja yra bendra Lietuvos ir Slovakijos pakuočių perdirbimo įmonė „Grafobal Vilnius“.

„Pagrindinis steigimo tikslas buvo kurti tvarią ir skaidrią pakuočių atliekų tvarkymo sistemą, – įmonės veiklos pradžią prisimena VšĮ „Gamtos ateitis“ direktorius Karolis Šiaudkulis. – Taip pat atstovaujant Lietuvos gamintojams ir importuotojams vystyti skaidrią ir efektyvią pakuočių atliekų tvarkymo veiklą bei įgyvendinti visuomenės švietimo, edukacijos priemones, didinti gyventojų, savivaldos, verslo atsakomybę ir sąmoningumą aplinkos taršos pakuočių atliekomis bei jų rūšiavimo klausimais“.

Karolis Šiaudkulis

 

VšĮ „Gamtos ateitis“ veikia pagal Aplinkos ministerijos 2016 m. išduotą licenciją. Ji suteikia teisę organizuoti pakuočių, pagamintų iš stiklo, plastiko, metalo, popieriaus ir kartono, medžio, kombinuotųjų medžiagų, ir kitų pakuočių atliekų tvarkymą.

Visos įmonės gaunamos lėšos iš gamintojų ir importuotojų yra nukreipiamos į pakuočių atliekų tvarkymo finansavimą, infrastruktūros plėtrą bei administravimą, prisidedant prie pagrindinio Lietuvai iškelto tikslo iki 2020 m. – pasiekti, kad ne mažiau kaip 50 proc. komunalinių atliekų sraute esančių popieriaus ir kartono, metalų, plastikų ir stiklo atliekų turi būti paruoštos naudoti pakartotinai ir perdirbtos.

„Džiugu būti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų – Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklo, vienijančio per 550 narių, – bendruomenės dalimi. Tai galimybė kiekvienam verslui bendradarbiauti tarpusavyje bei su įmonėmis iš skirtingų verslo sektorių, ypač šiandien, kai verslo ryšiai ir rekomendacijos yra viena iš sėkmingiausių pardavimo skatinimo ir verslo augimo formų, – įsitikinęs K. Šiaudkulis. – Mes galime būti naudingi gamyba ir importu užsiimantiems Rūmų nariams, pasirūpinti pakuočių atliekų sutvarkymu už konkurencingą kainą, suteikti nemokamų konsultacijų, surengti mokymus, pasiūlyti kvalifikuotų ir efektyvių sprendimų“.

Daugiau apie VšĮ „Gamtos ateitis“ – www.gamtosateitis.lt.

 

Kviečiame susipažinti su daugiau Rūmų narių sėkmės istorijų. (ČIA)

 

Išsamiau apie narystę Rūmuose papasakos: narystės koordinatorė Aurelija Skliuderytė, tel. +370 (618) 39103, e. p.: aurelija.skliuderyte@cci.lt, narystės plėtros vadovė Ilona Petrovė, +370 (618) 39096, e. p.: ilona.petrove@cci.lt

 

Sužinokite daugiau apie narystę. (ČIA)

Kaip tapti nariu? https://www.senas.cci.lt/naryste/tapkite-rumu-nariu/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis