fbpx

Prisijungti

Verslo vadovų klubo naujienos

Daugiau skaitykite čia.

Daugiau skaitykite čia.

2022 vasario mėn. vykusiame Verslo vadovų klubo nariai šį kartą susipažino su specialiai Verslo vadovų klubo popietei atrinktu šiuolaikinio meno rinkiniu, sužinojo apie kolekcionavimo, investavimo būdus, klausė Kazimiero Jušinsko (saksofonas) muzikavimo.

Daugiau skaitykite čia.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas sukvietė narius į šventinį susitikimą „Imperial Hotel & Restaurant“ restorane.  Metiniame renginyje atnaujinti kontaktai, aptarti besibaigiančių metų pasiekimai, pristatyti planai ateinantiems.

Daugiau skaitykite čia.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo narių susitikime aukščiausio lygio verslo vadovai, įmonių savininkai turėjo galimybę susipažinti su ekspertės Nerijos Solaitės, psichologės, lektorės, krizių valdymo ir meditacijų praktikės, paskaita ir praktiniais patarimais, kaip įveikti netikėtas krizes, Klubo nariai susipažino su naujais partneriais, o diskusijų metu kartu su Rūmų Tarybos nariais aptartos Lietuvos ekonomikos aktualijos.

Daugiau skaitykite čia.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas ir VPPAR Taryba šį ketvirtadienį pirmą kartą po karantino susitikimo pirmame gyvai vykusiame Verslo vadovų klubo ir VPPAR Tarybos narių susitikime poilsio parke „TonyResort“.

Laikantis visų saugumo reikalavimų renginyje aukščiausio lygio vadovus improvizacijos meno mokė aktorius Martynas Nedzinskas.

Daugiau skaitykite čia. 

2021 m. gegužės 14 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas narius sukvietė į diskusiją su socialiniais partneriais. Vakaras buvo dedikuotas Vilniaus miesto ir Alytaus rajono apžvalgai, o su verslo ir mokslo bendruomenės nariais diskutavo merai – p. Remigijus Šimašius ir p. Algirdas Vrubliauskas.

 

 

Daugiau skaitykite čia.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas sukvietė narius į virtualius verslo pusryčius, per kuriuos įmonių vadovai susipažino, kaip pasiruošti komandos grįžimui į popandeminį įmonių gyvenimą.

Daugiau skaitykite čia.

2021 m. balandžio 8 dieną įvyko Verslo vadovų klubo kontaktų vakaras, kuriame klubo nariai turėjo galimybę pristatyti save bei susipažinti su kitais klubo nariais. Susipažinimas bei kontaktų apsikeitimas – buvo vienas labiausiai laukiamų klubo narių renginių ir davė puikų startą kuriant bendrystę tarp klubo narių.

Daugiau skaitykite čia. 

2021 m. balandžio 6 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo bei Rūmų Tarybos nariai balandžio 2 d. „online“ susitiko su LR Finansų viceministre p. Rūta Bilkštyte. p. Bilkštytė vadovauja Finansų ministerijos suburtai Mokesčių lengvatų peržiūros darbo grupei, apie kurios veiklą ir kalbėta susitikimo metu.

Daugiau skaitykite  čia.

2021 m. kovo 19 d. Vilnius. Prieš mėnesį oficialiai įsteigtas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas vakar startavo diskusija itin aktualia šiandien tema „Kibernetinės grėsmės verslui“.

Sveikinimo žodį tarė Rūmų  prezidentas p. Sigitas Leonavičius ir klubo vadovė p. Vilma Eidukynaitė. Daugiau nei dvidešimt kompanijų vadovų susipažino su  renginio svečių – p. Mariaus Pareščiaus ir Lino Pikšrio pristatymais.

 

Daugiau skaitykite čia. 

2021 m. vasario 18 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad vakar vykusiame Rūmų narių inicijuotame steigiamajame Rūmų verslo vadovų klubo renginyje tarybos nutarimu įsteigtas verslo vadovų klubas.

Verslo vadovų klubo steigiamajame susirinkime dalyvavo daugiau nei 35 aukščiausias pareigas užimantys įmonių vadovai.

Daugiau skaitykite čia.

Kaip tapti Rūmų nariu?

Jei žinote, kas yra Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus PPAR), ir norite prisijungti prie vienos iš pažangiausių, stipriausių ir lyderiaujančių verslo bendruomenių Lietuvoje, registruokitės čia.

Jei norite daugiau sužinoti, paklausti ir pasitarti, kuo Rūmai gali būti naudingi Jums, kviečiame:

* susitikti su Rūmų generaliniu direktoriumi (rezervuokite laiką e. paštu gintare.danilevice@cci.lt);

* daugiau apie narystę ir teikiamas paslaugas informacijos suteiks Gintarė Danilevičė (tel. +370 68750025, e. p.: gintare.danilevice@cci.lt)

* susipažinti su narystės privalumais;

 

Išsamiau apie nario mokestį

Kontaktai papildomai informacijai

Atsakingas asmuo

Gintarė Danilevičė

Telefono numeris

+370 68750025

Elektroninio pašto adresas

gintare.danilevice@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis